Sunday, November 13, 2011

No photo please!

Včera jsem tak náhodou šla kolem výlohy Háemka na Příkopech, ne prostě jsem nakupovala dárky na Vánoce a šla jsem samozřejmě i tam, výlohu Versace jsem čekala, ale nečekala, že tam bude přesně ten samý oblek, co měl na sobě Mark Ronson:) (mimochodem teďkon hraje jeho písnička v reklamě na Lidl) takže jsem vytáhla foťák, ale rázem jsem uslyšela tiché: "No photo, please!" Pozdě! Byla jsem rychlejší!

 JAKÝ JE MŮJ NÁZOR NA KOLEKCI?
Versace nikdy nebyla moje obíbená značka, hlavně Donatella mi nikdy nebyla sympatická, a proto od kolekce moc neočekávám. Je taková, jaká jsem si myslela, že bude...exotické vzory, meandr, kovové cvoky a abstraktní vzory. Neříkám, že se mi kolekce nelíbí, naopak si myslím, že udělali dobře, že vybrali Versace, je to zase něco jiného a pro mnohé inspitrativní. Já ale stejně zase vidím ty obrovské fronty a povalující se ramínka, je to business.

5 comments:

 1. You can use both Michele while you should really target more on your evaluation
  webpage by itself.
  Here is my homepage ; Genital Warts Cure

  ReplyDelete
 2. Superb advice through Matt. I prefer the purpose he made
  about just as one specialist inside a unique location.
  It's labored to me. I’m at present without a job, although collecting a fair amount of plan perform. Many thanks publishing the interview. Joost is among the very best in relation to SEO/Wordpress.
  Feel free to visit my web page :: Instant Car Insurance

  ReplyDelete
 3. Superb advice from Lee. I like the particular he made with regards to
  for an specialist within a distinct region. It's worked personally. I’m currently jobless, nevertheless lifting a great quantity of plan do the job. Thanks for placing the job interview. Joost is among the finest on the subject of SEO/Wordpress.
  Feel free to visit my webpage :: Treatments For Genital Warts

  ReplyDelete
 4. Hi there, recently I enrolled for a list upon a number of web marketing blog site
  and today I actually keep finding so many emails in my mail who's practically damaged this specific e-mail address. Along with the unsubscbribe url doesn't
  work both. Do you as a doodlekit suggest myself what direction
  to go, because I'd really enjoy to maintain this current email address.
  Feel free to visit my web-site http://www.bargajazzclub.com/forum/index.php?action=profile;u=32

  ReplyDelete