Sunday, February 26, 2012

A jako ALDO

   3. března k nám konečně dorazí další obchod s obuví, a myslím, že se máme na co těšit! Jedná se o světoznámou kanadskou značku ALDO, která byla založena roku 1972 v Montrealu, tudíž jejich boty jsou k dostání na trhu už pěknou řádku let. Je vidět, že se snaží držet nejnovějších trendů a jejich propagační fotografie a videospoty mají šťávu. Obchody najdete snad po celém světě, nejvíce samozřejmě ve Spojených Státech, ale dokonce i v Kazachstánu nebo v Jižní Africe, tak proč ne i u nás?
  Milovnice vysokých podpatků a moderní muži si rozhodně přijdou na své. Bot a doplňků mají habaděj a dokonce i pár tzv. "vemeš a zahodíš", neboli plátěné botky připomínající bačkůrky do školky, na které si jistě všichni vzpomínáme. Červené s beruškama ale nehledejte, čekejte jednoduchost. Také tu najdete bílé oxfordky s neonovou podrážkou (můj favorit), gumové sandály, barevné mokasíny, platformy a k tomu veselé náramky pro letní festivaly jako stvořené...toto obsahuje nová jarní kolekce 2012.
 A kde se na ni můžeme tešit? V obchodním Centru Chodov již tento týden!

Výborně zkombinované, proč nebýt někdy černoblíločerveně puntikatá holky, co?:)


 NEJLEPŠÍ!! NEJVÍC INDIE...NA FESTIVALY TYPU ROCKÁČ A POHODA LETOS JAK DĚLANÝ!

 Je libo květiny?

Teda já nevim, mně se moc nelíbí, spíš pro mladý kluky k ohrnutým kalhotám ujdou, ale pro holky moc ne.

To nejsou jediný vysoký, mají jich tam fakt hodně, takže pokud chcete být vyšší než váš přítel, hurá do nich! Pánský...taky zajímavý.


2 comments:

  1. zajímavé. Ale ta druhá fotka (respektive ta první pod textem) ??? Ten kluk mi vůbec nikoho nepřipomíná :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. no vidiš, už je to tady zase!

      Delete