Friday, January 25, 2013

Statický Instagram

Jako správnej "iPhonář" už i já jsem propadla instagramové mánii a fotím každou blbost kolem mě. Jestli máte náladu na barevné, roztomilé a někdy infantilní fotografie, tak si mě přidejte, já budu jen ráda:-) jossindie

Vintage koutek na mém sluhovi.

Co dělat, když se ve škole nudíte? Kreslit psy.

Ježíš a fotoaparát.

Miluju stíny květin a žaluzií.

Zachytit padající vločku, aby vypadala jako vločka, není zrovna nejjednodušší.Vydrží na nástěnce až do května? MUSÍ!Čokoládový muffin, jo ten jsem si dala tenkrát, když jsem byla nemocná....to byly časy!Botky z německého Deichmanu.Tento školní diář už nemám, ale nápis si myslim, že je výstižný. 

6 comments:

 1. instagramu propadl skoro každej! :)

  ReplyDelete
 2. Tie isté topánky má(la) aj moja kamarátka, boli sme raz vonku, dobre, neboli sme v najtriezvejšom stave, potkla sa a celá platforma sa jej odlepila a držala na takom kúsočku :D tak sme vymýšlali ako ju zachrániť nech sa dostane domov, druha kamarátka mala euroobal, z neho vytiahla tú bielu časť a zaviazala jej to okolo topánky, držalo to, ale vyzeralo to hrozne. Potom si tam dala gumičku na vlasy a nejako sa už domov dostala. Samozrejme, že to nešlo zalepiť, takže opatrne keď ich budeš mať obuté a prajem ti nech sa ti nestane podobná nehoda.

  inak tvoj blog sledujem strašne dlho, tak som ťa začala sledovať aj na instagrame :)

  ReplyDelete
 3. co dělá náš hafan na instagramu?

  ReplyDelete